G927800250
Lagerstatus
Nedladdningsbara filer
Produktbeskrivning
Passar till
Alla hurtsar 24G.
Utförande
Lackering
Teknisk data
Produktslag Låda
Färgval RAL 9002, 7035, 7016, 5012, 5005
Lådutdrag (delvis/helt utdragbar) 100 %
Materialtjocklek 1 mm
Utdragslådor effektiv bredd x effektivt djup i g 20×20G
Vikt 12 kg
Effektiv höjd 225 mm
Lådornas effektiva yta i g 20×20
Lyftförmåga 75 kg
Vikt 12 kg
Invändig bredd 500 mm
Effektiv höjd 225 mm
Lådornas effektiva djup 500 mm
Lådornas effektiva bredd 500 mm
Lådor fronthöjd 250 mm
Bärförmåga låda/utdragshylla 75 kg
Effektivt djup 500 mm
Konfigurator relevant ja
Fronthöjd 250 mm